Haber

YRP’li aday ile AK Partili başkan arasında gerilim: Kafanı kırarım

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde siyasetçiler arasında gerginlik yaşandı. Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adatu Metin Türk ile AK Partili Belediye Başkanı Hakan Bahadır telefonda kavga etti.

YRP’li Türk’ün paylaştığı görüntülerde Bahçelievler Belediyesi’nin önünde Hakan Bahadır’la konuşması yer alıyor. Bahadır, Türk’e ‘o binaya giremezsin’derken Türk de, ‘Girmiyorum! Bana adamlık öğreteceksin ya gel öğret burada’ ifadelerini kullanıyor.

.

Türk’e sinirlenen Bahadır, “Ben sana adamlığı göstereceğim. Sen deli hastanesine git. Senin kafanı kırarım. Adam ol. Senin her astığın bayrağı kaldıracağım. Kaldırmazsam adam değilim. Sen adam mısın lan! Gelirim seni fena yaparım. Kanun benim kardeşim. Terbiyesizlik etme. Bana bu yasayı vermişler sen karışamazsın. CHP’den para aldığını bilmiyorum ben senin. Senin para aldığını herkes biliyor. Ben seni adalete veririm. Ben belediye başkanıyım unutma. Benim yaptığım her şey kanunidir. Bir dahaki sefere şikayet et beni. Mahkemeye ver beni. Senin kıldığın namaz da haram. İftira atmak suçtur. Git akşam akşam belanı benden bulma. Adam ol, delikanlı ol. Alacağın 3 5 bin oyla gideceksin adam olmayı öğreneceksin…”

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır

Karşılıklı atışma içinde geçen konuşmada bayraklarının indirildiğini söyleyen Türk, Bahadır’a şu karşılığı verdi: “Gel adamlığı öğret bana, gel. Kapıda bekliyorum. Adam değilsin. Kanun sen değilsin, kanun polis burada. Siz ‘Ali kıran baş kesen’ kanunusunuz. Size kim yasa vermiş. Ben CHP’den para almadım. İspat et yarın adaylıktan çekilirim. Bu kadar adamım ben işte. CHP’nin bu kadar bayrağını sökemeyen sen AK Partili, benim bayraklarımı söken sen AK Partili, evet provokatör benim. Seni mahkemeye versek ne olur, hemen katakulliyle o işi de hallettiniz. Ben çenemi boş laflarla yormayacağım. Gel buradayım ben.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu